Відгуки про компанію MilanoBeautyЮлия02.02.2025 ВідмінноАліна Ф.01.02.2025 ВідмінноЕлизавета Г.01.02.2025 ВідмінноНаталья В.30.01.2025 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaБогдан С.30.01.2025 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaСофія З.29.01.2025 ВідмінноНаталья К.27.01.2025 Відміннозамовленням задоволена, швидко відправили, обслуговування гарне, все крутоНаталя Б.27.01.2025 ВідмінноКсения Г.22.01.2025 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaВідправили на наступний день, все супер!Марина К.22.01.2025 ВідмінноБлеск классный ,но кисточка сразу сломалась .Это видно брак партии .Так как у двух блесков сразу отломалась .К продавцу претензий нет .
замовленням задоволена, швидко відправили, обслуговування гарне, все круто
Відправили на наступний день, все супер!
Блеск классный ,но кисточка сразу сломалась .Это видно брак партии .Так как у двух блесков сразу отломалась .К продавцу претензий нет .