Відгуки про компанію MilanoBeautyЛіна Ш.18.09.2023 ВідмінноГанна К.17.09.2023 ВідмінноМайя Кукуева16.09.2023 Нейтральноя пропустила опис чи чого олівець виявився коричневим...а крем...він же не такий(( а відправили дуже швидкоІнна М.16.09.2023 ВідмінноВікторія Р.16.09.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaАнна Н.14.09.2023 ВідмінноНадія С.13.09.2023 ВідмінноОлександр А.13.09.2023 ВідмінноЗоряна Я.13.09.2023 ВідмінноОлександра С.13.09.2023 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.ua
я пропустила опис чи чого олівець виявився коричневим...а крем...він же не такий(( а відправили дуже швидко