Отзывы о компании MilanoBeautyТамара П.26.06.2025 Очень плохоВи мені не той лак вислали((, замість укріплюючого- дитячий зеленийВаля К.25.06.2025 ОтличноЕвген Б.21.06.2025 ОтличноІнна С.18.06.2025 ОтличноДуже люблю всі продукти цієї фірми, на разі літо/сонце/море, шимер та сонце захист, якраз те що треба.Виктория С.17.06.2025 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaАнастасия И.16.06.2025 ОтличноВсе сподобалось, дякую!Лариса Б.14.06.2025 ОтличноТетяна У.13.06.2025 ОтличноСвітлана Г.08.06.2025 ОтличноЮлия П.06.06.2025 Отлично
Ви мені не той лак вислали((, замість укріплюючого- дитячий зелений
Дуже люблю всі продукти цієї фірми, на разі літо/сонце/море, шимер та сонце захист, якраз те що треба.
Все сподобалось, дякую!